wtorek, 26 lipca 2016

Dekorowanie ścian cz.I - pokoik dziecięcy     Pamiętacie ostatni post o tworzeniu domu we własnym, niepowtarzalnym stylu (tutaj)? Dzisiaj chciałam pokazać Wam coś, co zdecydowanie można zaliczyć do kategorii "mój klimat". Chodzi o naklejki na ścianę. Temat ozdabiania ścian niby znany od lat, ale dzisiejsza oferta producentów, prezentuje naprawdę wysoki poziom i nie ma nic wspólnego z kiepskimi fototapetami z lat 90-tych (a tych naoglądałam się trochę w czasach studenckich, kiedy to w co drugim z wynajmowanych przeze mnie i znajomych mieszkaniu natrafialiśmy na nie i na boazerię:)).
Dzisiejsze naklejki to nie tylko świetny materiał (folie samoprzylepne, z których są wykonane dodatkowo pokrywa się laminatem, dzięki czemu są odporne na znaczną część uszkodzeń mechanicznych i można je czyścić wilgotną szmatką), ale i doskonały design. Dodatkowym plusem jest łatwość zastosowania - każdy bowiem może sam, bez pomocy fachowca ozdobić w ten sposób ściany. Absolutnie też każdy może znaleźć coś w swoim klimacie, bo wybór jest ogromny.
Dzisiaj chciałam Wam pokazać, jakie piękne dekoracje możecie stworzyć w pokoikach waszych dzieci dzięki naklejkom ściennym. Szybko i bez dużych nakładów finansowych wyczarujecie bajkowy świat dla maluchów. Nie potrzebni będą też fachowcy, bo naklejanie jest proste i przyjemne:) Jeśli nabierzecie ochoty na zabawę naklejkami to zapraszam do obejrzenia całej kolekcji naklejek tutaj:)


 foto : Dekornik

Pozdrawiam Was ciepło!
Aga ze Sweet Village

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz